Director departament de vânzări

ROYAL IMOBIL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania imobiliară ROYAL IMOBIL este în căutarea persoanelor pentru postul vacant Director Departament de Vânzări, care dorește să lucreze într-un colectiv de profesioniști și să își creeze o carieră de succes în domeniul vânzărilor.
Cerințe:
Abilități relevante de comunicare și relaționare interpersonală;
Orientare către rezultat;
Credibilitate, seriozitate, pro-activitate, dinamism, autodeterminare și încredere în forțele proprii;
Capacitatea de rezolvare promptă a problemelor și de identificarea obiectivelor-țintă, planificate;
Experiență ca team leader este binevenită;
Cunoașterea limbii ruse și române, scris și vorbit, engleză constituie un avantaj.
Responsabilități:
Coordonarea procesului de conducere;
Organizare managerilor de vânzări;
Medierea promptă și corectă a conflictelor;
Colaborare prietenoasă cu colegii din cadrul companiei și colaborare rapidă cu aceștia;
Ce vă oferim?
Oferim oportunitatea de dezvoltare a carierei într-un mediu profesionist a domeniului imobiliar;
Programe de pregătire și perfecționare.
Training de iniţiere;
Un loc de muncă sigur și plăcut;
Pachet salarial motivant;
Perfecţionare personală şi profesională continuă;
Bonusuri pentru productivitate;
Condiţii bune de lucru într-o echipă prietenoasă;
Sprijin și ajutor din partea echipei;
Noi cunoștințe și posibile prietenii.
Salariu: 1000-2000 EURO (în funcție de performanțele departamentului de vânzări)
Dacă te regăsești în această descriere, atunci trimite CV-ul tău la adresa de email: hr@royal-imobil.md.md . Menționează în subiectul mesajului "Director Departament De Vânzări".
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide