Director de vanzari

BEM RETAIL GROUP
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 1500 Până la 1700 EUR
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Societatea Bem Retail Group, distribuitor de produse de bricolaj in Romania, cautam director de vanzari.

Responsabilitati:
- Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru a stimula creșterea și a atinge obiectivele companiei.
- Conducerea și motivarea echipei de vânzări, asigurându-se că aceasta atinge și depășește rezultatele așteptate.
- Identificarea și exploatarea oportunităților de afaceri în piața, consolidând relațiile cu clienții existenți și atrăgând noi parteneri de afaceri.
- Monitorizarea tendințelor pieței și a concurenței pentru a obține un avantaj competitiv.
- Realizarea și prezentarea de rapoarte periodice privind performanța vânzărilor și propunerea de strategii de îmbunătățire.

Cerinte:
- Experiență demonstrată într-un rol similar de conducere în domeniul vânzărilor.
- Cunoștințe de limba rusă, atât în comunicarea verbală, cât și în cea scrisă.
- Abilități puternice de leadership, motivare și dezvoltare a echipei.
- Orientat către obținerea de rezultate și capacitatea de a atinge și depăși obiectivele de vânzări.
- Excelente abilități de negociere și gestionare a relațiilor cu clienții.

Beneficii:
- Salariu fix;
- Cazare
- Bonusuri din vanzari lunare si anuale care vor fi detaliate in cadrul interviului;
- Oportunitatea de a lucra intr-o companie dinamica, care ofera posibilitati de dezvoltare profesionala.

Daca sunteti interesat(a) de aceasta pozitie, va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra la adresa romanovmiroslav90@gmail.com si daca aveti intrebari ne puteti contacta la nr. +40763301111. Va multumim si va asteptam sa faceti parte din echipa noastra
Persoana de contact:
Miroslav
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide