Director comercial

FIRNIS- COM SRL comert lacuri si vopsele
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Peste 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Este vacantă funcția de Director Comercial

Responsabilitati:
- responsabilitate de vînzarea serviciilor și produselor companiei;
- administrare, optimizare și dezvoltare a relațiilor de afaceri la nivel profesional cu potențialii clienți;
- prospectare permanentă a pieții pentru identificarea clienților și oportunităților noi;
- monitorizare a competenței și evoluției pieții în domeniu;
- creare și menținerea unei imagini favorabile a companiei.

Cerinţe faţă de candidat:
- training-uri de specialitate (binevenit);
- experiență (minimum 3 ani);
- recomandări de la locurile de muncă anterioare (binevenit);
- abilități manageriale;
- calități profesionale și morale remarcabile;
- abilități analitice și de comunicare, spirit de echipă, inițiativă și flexibilitate;
- cunoașterea limbilor (româna, rusa, opțional-engleza);
- permis de conducere categoria B;

Oferim:
- dezvoltare profesională într-un mediu competent;
- pachet salarial și social suficient de atractiv;

Expediați CV-ul DVS la adresa de e-mail: firniscom.office@mail.ru
Telefon:
079395531
Persoana de contact:
Viorica
Site:
www.dali-decor.md
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide