Dezvoltator laravel (part-time, student)

XCORE
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: De la distanță
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Angajăm și persoane cu dizabilități
Dispuși să angajăm refugiați
Suntem în căutarea unui dezvoltator Laravel pasionat și talentat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești student și interesat de dezvoltarea web, această oportunitate este pentru tine!

Responsabilități:
Dezvoltarea și implementarea de aplicații web bazate pe framework-ul Laravel
Integrarea și personalizarea funcționalităților în conformitate cu cerințele clienților
Colaborarea strânsă cu echipa pentru a înțelege cerințele proiectelor și a livra soluții eficiente și de înaltă calitate
Testarea și depanarea aplicațiilor pentru a asigura funcționalitatea și performanța optimă

Cerințe:
Experiență anterioară în dezvoltarea web, cu accent pe framework-ul Laravel (experiența anterioară cu portofoliu este un avantaj)
Cunoștințe solide de PHP, MySQL și JavaScript
Abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă
Dorința de a învăța și de a se dezvolta în domeniul dezvoltării web

Beneficii:
Flexibilitatea programului de lucru, perfect pentru studenți
Plata per proiect realizat, oferindu-ți libertatea de a-ți gestiona timpul și veniturile
Oportunitatea de a lucra într-un mediu creativ și stimulativ
Posibilitatea de a-ți construi un portofoliu solid de proiecte Laravel
Dacă ești pasionat de dezvoltarea web și vrei să te implici în proiecte captivante, te încurajăm să aplici! Trimite-ne CV-ul tău și un scurt mesaj despre experiența ta anterioară și motivația ta pentru această poziție pe

Telegram.
Așteptăm cu nerăbdare să facem cunoștință cu tine și să discutăm mai multe detalii despre această oportunitate.
Telefon:
078239849
Persoana de contact:
Anton
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide