Devizier

MASBALT SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania de construcții angajează: Devizier in construcții pentru lucrări interioare de finisare și construcții capitale.

Cerințe:
- cunoașterea programelor de devize (WinSmeta), Excel;
- cunoașterea cadrului normativ în domeniul formării prețurilor de deviz și a legislației în domeniul construcțiilor;
- cunoașterea etapelor și tehnologiilor de realizare a lucrărilor de construcții;
- capacitatea de a citi documentele în construcții (proiecte, desene tehnice, scheme, planuri);

Responsabilități de bază:
- elaborarea, verificarea și analiza documentației de proiect și deviz și evidența volumului lucrărilor îndeplinite;
- efectuarea calculelor de deviz și pregătirea documentelor necesare ;
- întocmirea actelor de confirmare a lucrărilor îndeplinite;
- elaborarea ofertelor comerciale, devizelor de cheltuieli și a calculațiilor;

Oferim:
- angajare oficială;
- salariu motivant;
- oportunități de carieră;

Cu mai multe detalii nu ezita să ne contactez !!!
Persoana de contact:
Resurse Umane
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide