Designer

NOMIA K&B
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Alege graficul de munca
Ești designer, dorești să-ți scoți în evidență talentul și creativitatea, fiind remunerat pe măsura muncii tale, atunci acceptă provocarea de face parte din echipa NOMIA.

Am vrea să ne cunoaștem mai bine, și cu drag vom stabili intalnire.

Probabil tu, ești candidatul care va face parte din echipă, dar decizia îți aparține. Vezi și tu...

Niște criterii ar fi:

•studii de specialitate - Dacă le-ai făcut pe cont propriu, chiar în online, foarte bine, pune plus.

•experienta în domeniu - dar și dorința de a te dezvolta in acest domeniu poate fi deajuns .

•cunoasterea avansată a programelor de editare grafica Autocad, 3D Studio Max, sau alternativele acestora.

•persoană organizată, responsabilă, obișnuită să lucreze cu termeni limita - Dacă cauți un job, probabil deja ești sau încerci să te organizei și responsabilizezi, în acest sens.

•abilitati de organizare/planificare/ comunicare

•permisul de conducere (avantaj)

•Este important si să-ți placă sa ajuți oameni și să fii deschis

Descrierea jobului, Atributii:

•realizarea proiectelor folosind programe de specialitate
•deplasarea la client și executarea măsurilor pentru proiectare.
•prezentarea proiectului clienților.

Beneficii:

-salariu decent, achitat oficial cu posibilitatea de al mări exact atit cit ai nevoie și sau iți dorești.
-proiecte moderne și interacțiune cu clienții ce vor să-și realizeze visele.
-spațiu de lucru și mediu motivant
-program de lucru adaptiv și personalizat.
-depunem efort ca să beneficeim de experiențe interesante

Trimite CV-ul la adresa de email: [E-mail ascuns], sau ne poți contacta la nr. 069 578 578.

NOMIA este o companie cu un format nou pe piața de mobilier individual pentru baie și bucătărie.
Punând în valoare eficiența energiei, timpului și spațiului pentru un confort zi de zi, avem drept scop să oferim soluții optime pentru clienții noștri dar și să dezvoltăm un proiect competitiv.
Telefon:
069578578
Persoana de contact:
Eugen Svet
Site:
www.nomia.md
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide