Designer-proiectant

Nobilia Moldova
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Descrierea postului:
Consilierea clientilor in show-room
Proiectarea mobilierului solicitat de clienti, conform dimensiunilor si design-ului cerut
Expedierea proiectelor si tuturor detaliilor departamentului de producere
Consilierea clientilor la apelurile telefonice, cat si pe alte canale de comunicare
Cunoașterea soft-urilor 3D Max și AutoCAD
Se ofera:
Posibilitatea de a activa intr-o companie internationala
Trainiguri de vanzari si design
Salariu motivant in functie de rezultate + comision din vanzari;
Telefon de serviciu si gadgeturi pentru activitate ;
Birou modern, comod situat in centrul capitalei;
Instruire profesionala continua;
Cerinte:
Studii superioare (profilul de design, arhitectura ar constitui un avantaj);
Experienta in vanzari de minim 1 an
Orientare catre client si capacitatea de calificare ale necesitatilor acestuia;
Abilitati de comunicare profesionala si negociere cu clientii;
Candidatii interesati sunt rugati sa expedieze CV-ul la adresa de email: nobiliahome@gmail.com sau sa ne contactati direct la numarul de contact: 060424942
Telefon:
060424942
Persoana de contact:
Anastasia
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide