Designer proiectant, arhitect

Oraș: Chișinău
Studii: Școală profesională
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 1000 Până la 1500 EUR
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Anunt de angajare - Designer Proiectant, Arhitect

Cautam un Designer Proiectant, Arhitect talentat si dedicat pentru a se alatura echipei noastre. Compania noastra activeaza pe piata Statelor Unite ale Americii, iar proiectele noastre sunt recunoscute la nivel international.
Oferim un grafic de lucru full time, cu posibilitatea de a combina lucrul de la domiciliu si de la sediul nostru din Chisinau. Oferim un salariu stabil, plus bonusuri in functie de performantele tale.

Cerințe:
Experienta anterioara in proiectare arhitecturala, interior design si cunoasterea programei specifice Autodesk Revit. Cunoasterea unor programe de grafica cum ar fi AutoCAD, SketchUp, 3D Studio Max, Lumion este un avantaj
Abilitati excelente de comunicare, analiza si rezolvare a problemelor, precum si atentie la detalii
Creativitate si flexibilitate in abordarea proiectelor, abilitatea de a lucra in echipa si a respecta termenele de livrare
Studii superioare in domeniul arhitecturii sau designului

Responsabilitati:
Dezvoltarea de proiecte arhitecturale complexe, incluzand planificarea, modelarea si reprezentarea acestora
Proiectarea planelor tehnice pentru concepte de design interior
Colaborarea cu echipa de proiect si cu clientii pentru a intelege cerintele si necesitatile acestora si a le transforma in proiecte viabile
Asigurarea respectarii standardelor si reglementarilor din domeniu, precum si a termenelor de livrare a proiectelor
Participarea la intalniri si prezentari ale proiectelor pentru clienti si stakeholderi

Daca esti interesat sa te alaturi echipei noastre, te rugam sa ne trimiti CV-ul si portofoliul tau la adresa de email mentionata mai jos.
Multumim anticipat pentru interesul tau.

Email: joinus.architecturedesignart.com@gmail.com
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide