Designer mobilier

Mobilis
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 10000 Până la 30000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania MOBILIS este în căutare de noi membri în echipă: designer mobilier.

Oferim:
-posibilitatea de a crea mobilier de complexitate maximă, mediu plăcut alături de o echipă activă, profesionista și -deschisă către idei inovatoare;
-oferim salariu fix + procent din vânzări (procentul se stabilește în dependență de cunoștințele candidatului și îndeplinirea planului de vanzari prestabilit);
-oportunități pentru creștere și dezvoltare.
loc de munca dotat cu utilitățile necesare;

Cerințe:
-abilități de comunicare;
-studii superioare în domeniul designului;
-experiență obligatorie în domeniului mobilierului sau design interior (1an);
-cunoașterea programelor de proiectare SketchUp, AutoCad, 3dsMax;
-capacitate de a lua decizii în mod independent;
-eficiență ridicată de muncă și rezistența la stres;
-responsabilitate, punctualitate, creativitate, capacitatea de a lucra în echipă;

Responsabilități:
-deplasarea la client și luarea măsurilor;
-identificarea celor mai bune soluții de amenajare conform încăperii și cerințelor clientului;
-prezentarea proiectului și negociere cu clientul;
-elaborarea designului în varianta 3D (vizualizare coloristica) și -elaborarea specificațiilor tehnice;
-gestionarea comenzilor de la înregistrarea cererii de ofertă, pînă la semnare procesului verbal de primire predare a produselor de mobilier.

Program de lucru: 90.00-18.00 (Full-time)
Locul de muncă: str.Meșterul Manole 6/1
Telefon:
079537293
Persoana de contact:
Babara Violeta
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide