Designer interior

Vernill Design Now SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: De acasă/De la birou
Dispuși să angajăm refugiați
Dacă iţi doresti să creezi medii care motiveaza si inspira oamenii, medii în care oamenii să poată transforma în realitate cele mai importante visuri, avem o viziune comuna asupra design-ului de interior.

Iar daca despre munca ta se spune ca este surprinzatoare, entuziasta si indrazneata, ai experienta de minim 2 ani si un portofoliu ca aliat, vrem neaparat sa te cunoastem mai bine.

Cerințe job:

Cunoasterea programelor specifice proiectării în domeniu (Archicad, Autocad, Photoshop, 3DsMax, Corona, Excel etc).
Studii superioare de specialitate în arhitectură/design de interior și experiență de lucru de peste 2-3 ani în domeniu;
Pasiune pentru desen, proiectare și atenție la detalii;
Punctualitate, seriozitate și responsabilitate pentru lucrul bine făcut;
Abilități de organziare și planificare a sarcinilor rezultate pentru respectarea deadline-urilor stabilite;
Abilitati de comunicare cu toți membrii implicati in proiect;
Abilități de măsurare și executare a releveelor;
Cunoștințe despre materiale de construcții și finisaje;
Abilități de lucru cu liste de cantități, bugete și cost management;
Constituie un avantaj cunoașterea procesului de întocmire a documentațiilor de arhitectură: PT, DDE și DTAC;
Responsabilități:

- Elaborarea conceptelor de amenajare;

- Realizare prezentărilor 2D/3D pentru clienți;

- Elaborarea proiectului tehnic (planuri de instalații, pardoseli, tavane, etc);

- Menținerea relației cu managerul de proiect pe tot parcursul proiectului;

- Proiectarea mobilierului și a diverselor detalii tehnice de execuție (schițe, stereotomii, etc);

- Intermedierea relației cu furnizorii și supervizarea implementarii proiectului în șantier.

Beneficii:

- fiecare proiect realizat de tine va avea impact in vietile catorva sute de persoane si va aduce multe zambete si bucurie; vei avea ocazia sa faci o diferenta in societatea noastra

- spatiile pe care le vom amenaja impreuna sunt de dimensiuni medii si mari, variate ca si beneficiari

- te vom sprijini în atingerea obiectivelor personale dar și profesionale prin vizite la showroomuri, conferințe, târguri de specialitate și cursuri de formare profesională;

- Salariu de baza fix stabilit in functie de experienta si portofoliu;

- Bonusuri în funcție de performanța task-urile îndeplinite;

- Sistem de achievements bazat pe rezultate, inovație și implicare;
Suntem incantati de posibilitatea de a lucra impreuna cu tine si de a contribui la indeplinirea viselor clientilor nostri din tara si strainatate. Pentru a finaliza aplicatia, te rugam sa trimiti si portofoliul tau de lucrari pe adresa dania at vernill (dot) ro
Telefon:
+40729400117
Persoana de contact:
Dania Savulescu
Site:
daniarusu@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide