Designer graphic

Companie cu capital strain
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Companie cu capital strain anunta concurs pentru ocuparea postului vacant: designer graphic

Cerinte:
- Cunoştinţe în programele: Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Flash, Corel Draw, Adobe Illustrator;
- Experienţă în domeniu;
- Portfolio;
- Responsabilitate, abordare creativă.

Responsabilitati:
Realizarea materiale publicitare: flyere, bannere, alte tipuri de materiale publicitare;
Menținerea și dezvoltă relațiile cu tipografiile;
Promovarea companiei în Social Media (Facebook, Odnoklassniki, Instagram), creare, planificare, publicare și distribuire de conținut zilnic;
Crearea design-ului grafic (creativitate, pasiune pentru atenția la detalii);
Prelucrarea și redimensionarea layout-uri conform dimensiunilor necesare.

Oferim:
Pachet salarial atractiv (salariu fix, bonus);
Mediu de lucru plăcut și dinamic într-o companie tânără;
Posibilitatea de dezvoltare profesională și instruire constantă.

Persoanele interesate sunt invitate sa depuna Cv-ul la adresa elecronica:moldovajob2@gmail.com cu indicarea postului si anexarea portofoliului.
Persoana de contact:
Maria
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide