Designer grafic

Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Companie, producator și importator mobilier, cu sediul în Chișinău, caută Desihner grafic/Asistent Marketing/Social Media Manager.

Responsabilitati:
- Elaborează continut marketing și materiale promoționale ;
- Participă la realizarea materialelor de marketing (poze produse, cataloage, broșuri, pliante, bannere, etc.);
- Asigură suport echipei de vânzări;
- Asigură suport în promovarea companiei în social media(Facebook,Instagram, etc.);
- Acordă suport în diferite activități conexe, conform necesităților.

Cerinte:
- Persoană dinamică, cu bune abilități de comunicare, eficientă și responsabilă;
- Capacitate organizatorică, atenție la detalii, orientare spre atingerea obiectivelor;
- Capacitate de a lucra independent;
- Simț estetic dezvoltat;
- Creativitate, originalitate;
- Abilitate de lucru în programe grafice Photoshop/Ilustrator;
- Experiența într-un post similar este binevenită;
- Cunoașterea Limbilor: Rusă și Română - la nivel înalt.

Oferim:
- Salariu de la 7000;
- Program de muncă full-time;
- Contract individual de muncă și pachet social;
- Echipă tânără și prietenoasă.

Dacă v-am trezit interesul, nu ezitați să ne expediați un CV. la adresa electronica: pazcompare@gmail.com.
Vă mulțumim!
Telefon:
079454454
Persoana de contact:
Mihai
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide