Designer grafic

READY
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Avem nevoie de tine! Designer grafic profesional, cu experiență în domeniu, flexibilitate și capacitate de cooperare.

Este vorba despre domeniul imobiliar, cu oportunități de lucru pe plan internațional și creștere în carieră.

Oferim:
- Lucru într-o echipă tânără și ambițioasă;
- Localizare: oficiu în centrul orașului;
- Regim de muncă: full time;
- Salariu competitiv și contract oficial;
- Instruire, creștere și dezvoltare continuă.

Cerințe:
- Cunoașterea programelor Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe After Effects etc.
- Simț estetic dezvoltat;
- Existența portofoliului de lucrări;
- Dedicația de a finaliza proiectele în timp pentru a respecta termenul limită.

Responsabilități:
- Elaborarea conceptelor creative în materie de design.
- Crearea designului postărilor, bannerelor, materialelor video, machetelor grafice pentru broșuri, flyere, Social Media.
- Crearea designului materialelor promoționale și pentru promovare online.
- Realizarea machetelor și pregătirea lor pentru tipar: offset, digital.

In-house

Așteptăm CV-ul tău la adresa de email: hr.readyteam@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide