Designer de mobilier.

Senelis.Com
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Compania SRL Senelis.Com angajeaza designer in proiectarea mobilierului la comanda.
Suntem o companie cu o experinta de 20 ani pe piata R. Moldova in fabricarea mobilierului de calitate.
Cerinte pentru locul de munca:
*Limba vorbita Romina, Rusa.
*Experinta in domeniu design.
*Cunoasterea programelor de proiectare AutoCad; 3dsMax.
*Punctualitate, creativitate.
Oferim:
*Salariu + %.
*Crestere profisionala.
*Posibilitatea dea crea lucruri frumoase.
*Placerea dea activa alaturi de o echipa tinara, ambitioasa si prietenoasa.
Responsabilitati:
*Masuratori.
*Consultarea clientului si identificarea celor mai bune solutii de amenajare a spatiului conform cerintelor clientilor.
*Elaborarea proiectelor 2D, 3D si vizionalizarea perfecta.
*Elaborarea preturilor.
*Crearea contractelor.
Dorim in continuare sa producem mobilier de calitate cu servicii bune. Iar serviciile de calitate sunt facute de oameni de calitate. Iar noi consideram ca tu esti acea persoana de calitate.
Telefon:
069094555, 022-500573
Persoana de contact:
Evtodiev Daniel
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide