Designer de mobilier la comandă

SRL SENELIS.COM
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 10000 Până la 60000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Suntem SENELIS.COM, o companie dedicată creării de mobilier personalizat, și căutăm un designer talentat care să se alăture echipei noastre creative.

Responsabilități:

Colaborare strânsă cu clienții pentru a înțelege nevoile și preferințele lor
Proiectarea mobilierului la comandă, având în vedere specificațiile și bugetul clienților
Gestionarea proiectelor de la concept până la livrare
Cerințe:

Experiență în proiectarea de mobilier personalizat
Abilități excelente de comunicare și negociere
Creativitate și adaptabilitate
Beneficii:

Colaborare flexibilă și oportunitatea de a-ți construi portofoliul
Remunerare competitivă în funcție de proiect
Mediu de lucru dinamic și inspirațional
Dacă sunteți pasionat de designul personalizat și aveți abilități remarcabile, trimiteți-ne portofoliul și o scurtă prezentare la [adresa de email].

Alăturați-vă echipei SENELIS.COM și contribuiți la transformarea viselor clienților în mobilier unic și rafinat!
Telefon:
069094555, 022-500573
Persoana de contact:
Evtodiev Daniel
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide