Designer de interior

Nikben Design
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania de design interior Nikben Design angajează DESIGNER DE INTERIOR.

Responsabilităţi:
Deplasări la clienți si preluarea mărimilor.
Realizarea releveelor spațiilor.
Elaborarea conceptelor proiectelor în 2D (colaj, schițe, în creion), a proiectelor de design și vizualizări fotorealistice 3D.
Elaborarea proiectelor tehnice.Prezentarea proiectelor beneficiarilor si argumentarea proiectelor.

Cerinte:
- cunoașterea limbii de stat, rusă
- studii în domeniul dat
- experienţă în domeniul de design Interior obligatoriu
- cunoașterea programelor 3D MAX, AutoCad, V-ray,Photoshop,
- creativitate, sociabilitate, politeţe și tact în lucrul cu potențialii clienți

Oferim un salariu începind de la 6000 lei în dependență de nivelul de profesionalism;

Trimite CV-ul tău și portofoliu la adresa de email: nikbendesign@gmail.com
Vom analiza creativitatea proiectelor și calitatea lucrărilor 3D și cei mai buni candidați vor fi invitați la un interviu.
www.nikbendesign.md
Telefon:
069693550
Persoana de contact:
Cebotari Rubin
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide