Designer de interior-proiectant revit

Inga Bunduche Interior Design
Oraș: Peste hotare
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 10000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: De la distanță
Dispuși să angajăm refugiați
Daca iti place partea tehnica a proiectelor si intotdeauna esti curios in a gasi solutii pentru ce vezi in proiectele de design, atunci esti persoana de care avem noi nevoie. Inga Bunduche Interior Design, cu o experiență de peste 14 ani la București și un arsenal de peste 60 de proiecte creative în toată România, recruteaza arhitect/designer proiectant.

CANDIDATUL IDEAL
-Cunostinte de operare a programelor 3Ds Max (cat sa ia toate cotele pentru proiectul tehnic), Autocad, Photoshop, Illustrator, InDesign( pentru designul albumului).
- Candidatul se va ocupa de realizarea unui draft de proiect tehnic pentru studio in Revit; i se va pune la dispozitie un curs premium platit de companie si o baza de date pentru operare si ulterior se va ocupa de detalierea proiectelor de design interior; poisibilitate de crestere intr-o echipa dinamica;
-Cunoștințe tehnice solide;
-Atentie la detalii, seriozitate, punctualitate, responsabilitate;
-Capacitatea de a respecta termene limita.

DESCRIEREA JOBULUI

RESPONSABILITATI
-Realizarea proiectelor tehnice de design interior (planuri de mobilare, instalatii, pardoseli, tavane, desfasurate etc);
-Proiectarea mobilierului si a diverselor detalii de executie
-Realizarea stereotomiilor si a modificarilor ce pot aparea pe parcurs;
-Realizarea devizelor intr-o platforma organizata.

BENEFICII
- Mediu de lucru dinamic; varietate de proiecte
- Cresterea continua, punerea la dispozitie periodic a unor cursuri de perfectionare,
- Bonusuri în funcție de evoluția proiectelor.

DESCRIEREA COMPANIEI

Inga Bunduche Interior Design o echipa creativa ce ofera o gama larga de servicii de design, de la schite pana la implementare. Scopul nostru este cautarea echilibrului si a originalitatii solutiei conceptuale. Cream spatii in care fiecare linie are rolul ei, deservind functionalitatea si esteticul. Punem accentul pe creativitate si arta, nu pe produse comerciale. Printre cele mai mari proiecte ale noastre se numara conceptul pentru Plaja Dunarea de la Galati, pentru leoiaca de la Imperiul Leilor, Daniela Mariscu.

Realizam proiecte de amenajare interioara atat cu destinatie rezidentiala (case, vile, apartamente) cat si cu destinatie comerciala (hoteluri, restaurante, cafenele, sedii de firma, clădiri birouri)

Suntem o echipa tanara, dinamica si in permanenta dezvoltare.

CV + portofoliu: info@ib-id.ro
Telefon:
+40743709338
Persoana de contact:
Mihalache Inga
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide