Depozitar / responsabil depozit

ICS Diamedix Impex SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: De la 9000 Până la 12000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Candidatul Ideal
- Candidatul ideal pentru acest post are minim studii medii (de preferat studii superioare de natura economica), detine bune cunostinte de contabilitate primara (de preferat sa detina curs de contabilitate primara), cunostinte de legislatie gestiune stocuri, de operare PC ( Excel, Word ).
- Cunoasterea unui program de gestiune si a componentelor IT precum si experienta pe gestiunea materialelor sanitare constituie un avantaj.
- De preferat minim 3 ani experienta pe un post similar.
- O persoana organizata cu o buna capacitate de concentrare si atentie distributiva, reprezinta persoana optima pentru acest post.
-Permis de conducere categoria B
Descrierea jobului
• Mentine relatia cu celelalte departamente, asigurandu-se de rezolvarea reclamatiilor referitoare la modul de pregatire si livrare al comenzilor si de disponibilitatea unor produse din stoC
• Solicita informatii despre motivul retururilor, date necesare in cazul acceptarii sau nu a retururilor din partea departamentului de vanzari si implicit, prin reintroducerea sau nu a produselor si in stocul fizic
• La intrarea bunurilor in gestiune se asigura ca acestea sunt in concordanta, atat cantitativ cat si calitativ, cu datele inscrise in actele insotitoare, identifica viciile aparente atunci cand este cazul, semneaza pentru primirea bunurilor;
• La iesirea bunurilor din gestiune: se asigura de concordanta cantitatii, calitatii si grupelor de produse cu cele specificate in actele de eliberare, se asigura de corecta pregatire a marfurilor pentru livrare, conform actelor primite, intocmeste documentele necesare eliberarii si transmiterii clientului;
• Monitorizeaza si analizeaza periodic stocurile din depozit;
• Verifica modul de pregatire al marfurilor pentru livrare, conform comenzilor primite;
Livreaza produse catre clientii companiei cand este cazul .
• Este responsabil, conform procedurilor de lucru, privind mentinerea in bune conditii a tuturor bunurilor incredintate de companie ca instrumente de lucru.
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide