Copywriter / SMM manager

Global Marketing Center
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Ești o persoană creativă, cu o pasiune pentru mediul online? Știi să scrii texte și să creezi conținut foto/video? Atunci vino în echipa noastră!

CERINȚE:
• Abilități excelente de scriere în limba română;
• Exprimare corectă (ortografia și punctuația la nivel înalt);
• Capacitatea de a structura corect textul și de a expune clar ideea;
• Experiență în scrierea textelor pentru mediu online constituie un avantaj.
• Cunoașterea aplicațiilor: Canva, Crello, InShot, Photoshop, sau alte aplicații de editare foto/video constituie un avantaj.

Responsabilități:
• Scrierea textelor clare și originale;
• Crearea textelor unice în baza cuvintelor cheie;
• Colaborarea cu echipa pentru a crea noi idei de conținut;
• Administrarea conturilor social media (Facebook, Instagram, etc.)
• Crearea materialelor creative (text, video, imagine, etc.)
• Planificarea postărilor și monitorizarea activității pe rețelele de socializare.
• Actualizarea zilnică a materialelor.
• Întocmirea rapoartelor de activitate.

Oferim:
• Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă, tânără și creativă;
• Instruire și oportunități de promovare.

Vă rugăm să expediați CV-ul la andreevalexa13@gmail.com sau ne puteți contacta pentru a programa o întâlnire. Tel. 078283948.
Telefon:
078283948
Persoana de contact:
Alexa
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide