Coordonator punct de lucru - productie

Mozaic artistic
Oraș: Ungheni
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Candidatul ideal:

- studii superioare in domeniul tehnic (ingineri din orice domeniu)
- capabil sa planifice, sa organizeze, sa indrume, sa coordoneze, sa controleze si sa evalueze membrii echipei si activitatea acestora;
- experienta in coordonarea unei echipe reprezinta un avantaj,
- capabil sa lucreze cu termene limita,
- capabil sa aprecieze timpul de executie a unei lucrari,
- capabil sa gaseasca solutii in situatii de stres,
- atentie deosebita la detalii (spirit de observatie),
- abilitati de comunicare si leadership.

Descrierea jobului

- planifica, organizeaza si urmareste lucrarile impreuna cu directorul de productie,
- indruma, monitorizeaza, corecteaza activitatea membrilor echipei,
- planifica si organizeaza activitatea astfel incat sa respecte termenul de executie impus,
- asigura controlul de calitate a lucrarilor din punct de vedere tehnic,
- informeaza directorul de productie in legatura cu modificarile aparute in fluxul de productie sau despre alte situatii neprevazute
Telefon:
069493501
Persoana de contact:
Savin Angelica
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide