Controlor financiar

IM Fabrica de brinzeturi din Soroca SA
Oraș: Drochia
Studii: Superioare
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilitati:
• Managmentul de materiei prime si ambalaj;
• Analiza si raportarea zilnica, săptămînală, lunară a indicatorilor de gestiune;
• Calcularea si evidenta economiilor conform politicii interne;
• Analiza costurilor de producere.

Cerinte:
• Studii medii / superioare in economie, finanţe, contabilitate;
• Experienta de lucru in department financiar-contabil reprezinta un avantaj;
• Cunoaşterea programului de evidentă contabilă 1C prezinta un avantaj;
• Cunoştinte de operare MS Office (Excel, Outlook);
• Cunoaşterea limbilor romana, rusa, (engleza / farnceza reprezinta avantaj);
• Responsabilitate, punctualitate, flexibilitate.

Oferim:
• Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tinara de profesionisti;
• Oportunităti de dezvoltarea profesionala de nivel local si international;
• Pachet social complet;
• Prinz gratuit;
• Pachet corportiv de telefonie mobile.
• Cazare din contul întreprinderii (in cazul schimbarii locului de trai)
Telefon:
068268681
Persoana de contact:
sef sectie RU
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide