Content manager

SRL „Totul pentru contabil”
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
SRL „Totul pentru contabil”, anunță concurs pentru suplinirea postului vacant de Content Manager al paginii www.contabilsef.md . Pagina www.contabilsef.md este destinată contabililor, auditorilor, directorilor financiari, economiștilor și altor persoane care au tangență cu profesia contabilă. Conține informație utilă pentru munca de zi cu zi, cum ar fi legislația, formulare, noutăți, articole, întrebări-răspunsuri, și multe altele.

RESPONSABILITĂȚI:
- Elaborarea și plasarea conținutului relevant pentru site.
- Redactarea textelor primite pentru plasare.
- Căutarea informațiilor necesare din diferite surse specifice domeniului paginii.
- Relațiile cu autorii și vizitatorii site-lui.
- Scrierea textelor pentru promovarea produselor și serviciilor site-ului.
- Scrierea articolelor, interviurilor și altor materiale cu profil economic.

CERINȚE OBLIGATORII:
- Româna și rusa la nivel avansat.
- Abilități foarte bune de scriere și de redactare a textelor (corect gramatical).
- Familiarizat cu mediul online ca utilizator, îndemânarea de a găsi rapid informații pe internet.
- Abilitați analitice si de comunicare.
- Abilitați de lucru independent si în echipa.
- Operare sigură a aplicațiilor MS-Office.

CE OFERIM:
- Formare profesională în cadrul companiei.
- Un pachet salarial atractiv în dependență de rezultatele muncii.
- Condiții bune pentru creștere și realizare profesională.

Persoanele interesate sunt invitate sa trimită un CV pe adresa contabilsef.md@gmail.com cu specificarea postului.
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide