Contabil

"Roedl & Partner Outsourcing" SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania de contabilitate şi consultanţă este în căutare unui specialist în funcție de:

CONTABIL
Cerinţe faţă de candidaţi:
• Absolvent al învăţământului superior economic de specialitate contabil;
• Se acceptă candidați fără experiență (experiența de muncă va fi un avantaj) ;
• Utilizator sigur de PC (Microsoft Office, Excel, Word, 1C);
• Cunoaşterea limbilor română și rusa;
Responsabilităţi:
• Răspunde de organizare şi aplicarea sistemei de evidenţă contabilă conform politicilor de contabilitate a întreprinderii;
• Reflectă contabilitatea tuturor evenimentelor economice în registrele contabile şi introducerea datelor în softul specializat.
Cerinţe suplimentare:
• Buna organizare, orientare spre detalii, responsabilitate, spirit de echipă
• Seriozitate, perseverenţă
• Capacitate de respectarea termenilor limită
• Abilităţi de comunicare şi interrelaţionare personală
Beneficii oferite:
• Pachet salarial atractiv şi posibilitatea unei colaborări pe perioadă îndelungată
• Training-uri de specialitate
• O echipa tânără cu mediu de lucru modern şi competitiv

Daca simţi că eşti candidatul potrivit, te invităm să aplici pentru acest job la adresa de email: info@roedl.md
Telefon:
022-245693
Persoana de contact:
HR
Site:
www.roedl.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide