Contabil

SRL „Totul pentru contabil”
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
SRL „Totul pentru contabil”, anunța concurs pentru suplinirea postului vacant de Contabil al paginii www.contabilsef.md. Pagina www.contabilsef.md este destinată contabililor, auditorilor, directorilor financiari, economiștilor și altor persoane care au tangență cu profesia contabilă. Conține informație utilă pentru munca de zi cu zi, cum ar fi legislația, formulare, noutăți, articole, întrebări-răspunsuri, și multe altele.

Responsabilități principale:
- Evidența contabilă a companiei,
- Participarea la pregătirea conținutului paginii www.contabilsef.md,
- Pregătirea și plasarea diferitor materiale (noutăți, articole, legislație, etc.) pentru pagina
- Pregătirea răspunsurilor la întrebările parvenite de la vizitatorii paginii

Cerințe față de candidat:
- studii superioare în domeniul contabilității și auditului,
- cel puțin 2 ani de experiență profesională în poziția de contabil,
- abilitați analitice și de comunicare,
- abilitați de lucru independent și în echipa,
- cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator,
- cunoașterea limbilor română și rusă

CE OFERIM:
- un pachet salarial atractiv și motivant în dependență de rezultatele muncii și nivelul profesional.
- oportunități de creștere profesională și financiară (acces la toate materialele paginii, participarea la seminarele de instruire organizate de contabilsef.md)
- post de muncă în cadrul unui colectiv unit în birou confortabil situat chiar în centrul orașului
- program de lucru: 8:00-17:00 (de luni până vineri).

Persoanele interesate sunt invitate sa trimită un CV pe adresa VCiobanu@contabilsef.md sau contabilsef.md@gmail.com cu specificarea postului.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide