Contabil

P.A.A. (Private Accounting Agency)-reprezintă o companie de out-soursing, care activează pe piața serviciilor profesionale ale Republicii Moldova timp de 18 ani.
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilități

 Evidența documentelor de contabilitate;
 Perfectarea, verificarea și prelucrarea documentelor primare;
 Lucrul cu facturile fiscale;
 Întocmirea rapoartelor și dărilor de seamă;
 Calculul salarial.

Cerințe

 Studii superioare finisate sau în curs de finalizare în contabilitate, economie, finanțe;
 Experiență într-un post similar;
 Cunoștințe avansate de operare în programul 1C;
 Abilități de operare PC(MC Office: Word, Excel, Outlook);
 Cunoașterea limbii de stat, limbii ruse, limba engleză constituie avantaj;
 Să fie o persoană responsabilă, punctuală și serioasă;
 Capacitate de a lucra în echipă;
 Abilități de comunicare atât cu colegii, cât și cu clienții.

Condiții de muncă

 Angajare oficială;
 Pachet social complet;
 Salariu negociabil;
 Program de lucru: Luni-Vineri, de la 08:00 la 17:00 sau de la 09:00 la 18:00;
 Echipă tânără și prietenoasă;
 Locația oficiului: bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 202(Business centrul Kentford).
Telefon:
022-582106
Persoana de contact:
Office manager
Site:
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide