Contabil șef

Orservitol SRL
Oraș: Orhei
Studii: Superioare
Experiența de munca: Peste 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Grafic de munca redus
SRL Orservitol, centrul auto Michelin, or. Orhei,str. M. Sadoveanu 28B este în căutare de Contabil-șef
Cerințe:
- Studii superioare finisate, în domeniu (contabilitate, economie, finanțe);
- Experiență în funcție de contabil șef - minim 5 ani;
- Experiență în elaborarea și prezentarea rapoartelor către organele de control (statistica, fondul social, fondul medical);
- Experiență în gestionarea TVA;
- Cunoștințe bune de operare PC, 1C
Responsabilități:
• Administrarea și evidența conturilor creditorilor și debitorilor;
• Prelucrarea datelor contabile;
• Evidenta salariului;
• Întocmirea dărilor de seama către organele publice;
• Pregătirea documentelor pentru rapoarte fiscale şi statistice;
• Îndeplinirea altor obligaţiuni conform fişei postului.
Vă oferim:
- Pachet social;
- Condiții bune de muncă: oficiu personal, grafic flexibil
- Atmosferă plăcută de lucru și colectiv prietenos;
Dacă ești interesat de prezenta ofertă nu rata șansa aplică chiar acum CV-ul tău la adresa electronică: orservitol@mail.ru și noi îți garantăm legătură. Pentru informații suplimentare apelați: 069162620 Anatolii, 023532322 Diana
Telefon:
069162620, 0235-32322
Persoana de contact:
Anatolii
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide