Contabil șef

Colegiul de Inginerie
Oraș: Strășeni
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Alege graficul de munca
Colegiul de Inginerie înființat în anul 2014 este prima instituție creată în baza unui parteneriat între sistemul de învățămînt profesional şi mediul de afaceri. Instituția are menirea să pregătească forță de muncă calificată aplicînd sistemul dual german de învățâmînt.

Responsabilități:

- Organizează, îndrumă, conduce și controlează desfășurarea în mod eficient a activității financiar-contabile ale instituției;
- Realizează operaţiunile de evidenţă contabilă ale colegiului;
- Efectuează evidenţele analitice şi sintetice ale mijloacelor fixe, obiectelor de inventar;
- Întocmește și prezintă rapoartele către instituțiile de stat cu funcție de control;
- Urmărește și asigură aplicarea corectă a resurselor materiale din bugetul anual al instituției;

Cerințe:
- Studii superioare în domeniu;
- Experiență în domeniu minim 2 ani;
- Cunoașterea programului contabil 1C și MS (Office, Excell);
- Abilități de management eficient a timpului;
- Cunoștințe specifice domeniului de ativitate;
- Cunoașterea unei limbi străine constituie un avantaj (engleză, germană);

Beneficii:
- Salariu competitiv;
- Pachet social;
- Mediu de lucru profesional;

Persoanele interesate pot expedia CV-ul, Scrisoarea de intenție și Scrisoarea de Recomandare la adresa de e-mail: contabilitate.ci@gmail.com
Termen limită: 15 august 2018, ora 16:00
Telefon:
068008894
Persoana de contact:
Diana
Site:
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide