Contabil sef

AGRO DOMAIN GROUP SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilitati:
-Organizeaza si efectueaza in mod eficient activitatea financiar-contabila in conformitate cu dispozitiile legale in vigoare si cu normele contabile;
-Asigura si raspunde de indeplinirea la termen a obligatiilor societatii fata de bugetul statului in conformitate cu dispozitiile legale in vigoare( taxe si impozite);
-Supervizeaza implementarea procedurilor de contabilitate cu ajutorul programului informational;
-Organizează păstrarea documentelor justificative, a registrelor şi bilanţurilor contabile;
-Prezintă Directorului rapoarte conţinind rezultate financiar-contabile;
-Efectueaza platile companiei;
-Actualizeaza statele de functiuni si tabelele cu muncitorii in baza structurii organizatorice aprobate;
-Studiaza legislatia muncii in vigoare;
-Intocmirea rapoartelor lunare, trimestriale, anuale catre institutiile de stat.

Cerințe:
-Cunoastere 1C 8.3
-Experiența în post în funcția de contabil-șef de cel puțin 3 ani;
-Cunoașterea legislației fiscale curente
-Cunosterea legislatiei muncii si aplicarea ei in domeniul salarizarii
-Cunoașterea limbii română/rusa
-Abilități PC (Windows, MS Office: Excel)
-Capacitatea de a învăța, dorința de a îmbunătăți abilitățile, gandire analitică;
-Sociabilitate, inițiativă, responsabilitate
-Comunicare eficienta in cazul contactului cu diverse institutii ale statului
-Onestitate.
Salariu incepind cu 11000 , oferta se va face dupa interviu!!!

Expediati CV la adresa: agrodomaingroup@mail.ru , si noi revenim cu apel catre dvs.
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide