Contabil șef

Dynamic Expert
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Cerințe:
- Experiență în domeniu minim 3 ani;
- Abilități de comunicare;
- studii economice medii/superioare (contabile, economice, financiare);
- cunoașterea PC (1C contabilitate versiunea 7.7-8.3 și pachetul Microsoft Office);
- Responsabilitate, inițiativă și flexibilitate;
- Cunoașterea limbilor Română/Rusă, engleză (constitue un avantaj);
- Punctualitate, aptitudini de a lucra cu documentele;
- Capacitatea de a înaienta sarcini concrete;
- Capacitate de analiză și control, supraveghere;
- studierea continuă a legislației;

Responsabilități:
- Organizarea, conducerea și coordonarea activității serviciului contabil;
- Întocmirea situațiilor financiare ale societății în conformitate cu SIRF;
- Asigurarea calculării și achitării corespunzătoare a impozitelor și taxelor fiscale;
- Asigurarea respectării reglementărilor legale în domeniul financiar-contabil și fiscal;
- Reprezentarea companiei în raport cuautoritățile de stat și alte organe de control pe domeniile financiar-contabil și fiscal;
- Organizarea activității personalului subordonat, asigurarea îndeplinirii sarcinilor stabilite;

Condiții de muncă:
- Lucru într-o echipă stabilă;
- Instruire și oportunitate dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști;
- pachet social deplin;
- angajare oficială în câmpul muncii;
- 5 zile lucrătoare pe săptămână 9.00 - 18.00;

Locul de muncă: sectorul Buiucani str. Calea Ieșilor 17/2, mun. Chișinău.
Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa de email: daniel.lungu.2015@mail.ru
telefon de contact: +373 60261456 Daniel.
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide