Contabil-șef

SRL „Totul pentru contabil”
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
SRL „Totul pentru contabil” administratorul paginii www.contabilsef.md, anunță concurs pentru suplinirea postului vacant de Contabil-șef. Pagina www.contabilsef.md este destinată contabililor, auditorilor, directorilor financiari, economiștilor și altor persoane care au tangență cu profesia contabilă. Conține informație utilă pentru munca de zi cu zi, cum ar fi legislația, formulare, noutăți, articole, întrebări-răspunsuri, și multe altele.

RESPONSABILITĂȚI:
- Ţinerea evidenţei contabile a clienților companiei
- Întocmirea situațiilor financiare conform SNC, rapoartelor fiscale și statistice
- Oferirea consultaţiilor contabile și fiscale

CERINȚE:
- studii superioare profil economic
- cel puţin 2 ani de experienţă profesională în poziţie similară
- cunoaşterea la nivel înalt a legislaţiei fiscale
- cunoaşterea IFRS va constitui un avantaj
- abilitaţi analitice si de comunicare
- abilitaţi de lucru independent si in echipa,
- cunoaşterea calculatorului la nivel de utilizator
- cunoaşterea limbilor romane si rusa la nivel înalt
- cunoaşterea programelor contabile

CE OFERIM:
- un pachet salarial atractiv și motivant în dependență de nivelul profesional și rezultatele muncii.
- oportunități de creștere profesională și financiară (acces la toate materialele paginii, participarea la seminarele de instruire organizate de contabilsef.md)
- post de muncă în cadrul unui colectiv unit în birou confortabil situat chiar în centrul orașului
- program de lucru: 8:00-17:00 (de luni până vineri).

Persoanele interesate sunt invitate sa trimită un CV pe adresa VCiobanu@contabilsef.md sau contabilsef.md@gmail.com cu specificarea postului.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide