Contabil/(ă)

ALIONEXAGRO SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Angajăm CONTABIL
Activitatea companiei este export de produse cerealiere și import

Beneficii:
- Angajare oficială cu întreg pachet social
- Salariu motivant;

Oficiul amplasat în Stauceni, oferim transport.

Responsabilități:
- Evidența, contabilizarea materialelor, OMVSD;
- Perfectarea și prelucrarea documentelor primare;
- Întocmirea rapoartelor interne.

Cerințe:
- Studii superioare finalizate în domeniul economic;
- Medie inalta la studii sau experiență de lucru în domeniu
- Cunoașterea limbilor rusă și română;
- Bune cunoștințe de operare PC; cunoașterea pachetului MS Office, 1C v8.

Așteptăm să expediați CV-ul la adresa: hr@alionexagro.com
sau sunati pe numarul de telefon 060803380

Prin aplicarea la această poziție, Vă dați acordul față de prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide