Consultant imobiliar

Midas Grup Imobil S.R.L
Oraș: Chișinău
Studii: Medii-speciale
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Oferta Companiei:
- Mentor experimentat pentru începători (garantăm rezultate, daca este dorință de a munci).
- Salariu foarte motivant (negociabil).
-Telefonie corporativă.
- Posibilitate de creștere profesională și financiară.
- Cursuri de dezvoltare continuă.
- Condiții bune de muncă (oficiu modern) și colectiv unit.
- Suport publicitar și juridic.

Responsabilităţi de bază:
- Gestionarea relaţiilor cu clienţii companiei, precum și atragerea clienţilor noi.
- Intermedierea tranzacțiilor imobiliare (supraveghere și support).
- Negocierea și încheierea contractelor de acordare a serviciilor.
- Administrarea bazei de clienți și raportare a lucrului efectuat.
- Experiență de lucru în domeniul vânzărilor (în domeniul imobiliar constituie un avantaj).

Cerinţe faţă de candidaţi:
- Studii superioare (sau în desfășurare) .
- Cunoașterea fluentă a limbilor româna și rusă (engleza constituie un avantaj).
- Comunicabil, cinstit, organizat, responsabil, onest și punctual.
- Responsabilitate și competenţă față de atribuțiile de lucru, capacitatea de a utiliza rezonabil timpul.
- Capacitatea de a găsi soluții în situații dificile și rezistență în situații de stress.

Expediază CV-ul cu poză la adresa electronică: midas.grup@mail.ru cu mențiunea ''Consultant Imobiliar''
Persoana de contact:
Victoria
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide