Casier

Damicom SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Suntem in cautarea unui coleg sau colege, pentru postul vacant de casier-vinzator.

Locatia in sectorul Botanica, sos. Muncesti 426/3.

Cerințe:
- Studii superioare sau medii de profil.
- Cunoștințe PC la nivel de utilizator ( Word, Excel, 1C )
- Posedarea limbilor romana si rusa
- Abilități de comunicare
- Abilitatea de a lucra individual si in echipa

Responsabilități :
- Efectuarea operațiunilor de casă (încasarea numerarului, întocmirea registrului de casă, acceptarea cardurilor, etc.)
- Lucru cu clienții companiei
- Compania oferă condiții de munca bune, stabilitate, salariu achitat la timp, oportunități pentru dezvoltarea carierei si întreg pachet social conform legislației RM.

Persoanele interesate sunt invitate sa trimită un CV + foto pe adresa mig.damicom@gmail.com cu specificarea postului solicitat.
Telefon:
022-407732
Persoana de contact:
Muntean Ilie
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide