Car hauling dispatcher

CarGO Logistics
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: De acasă/De la birou
Angajăm Dispatcher în domeniul Car Hauling

Ești o persoană organizată, cu abilități de comunicare și management al timpului? Dacă da, atunci te invităm să te alături echipei noastre.

Responsabilități:

- Planificarea și coordonarea transporturilor de automobile către destinații prestabilite
- Comunicarea eficientă cu șoferii și clienții, asigurându-te că toate detaliile logistice sunt clar transmise și înțelese
- Gestionarea situațiilor de urgență sau întârzieri, cu soluții rapide și eficiente
- Întocmirea și actualizarea documentelor

Cerințe:

- Experiență anterioară în domeniul dispatching-ului (car hauling)
- Abilități de comunicare verbală (limba engleză)
- Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic, cu multiple sarcini de gestionat
- Abilități de rezolvare a problemelor

Beneficii:

- Pachet salarial competitiv, negociabil în funcție de experiența și abilitățile tale
- Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul unei companii în creștere
- Mediu de lucru stimulativ și colegial
- Program flexibil, adaptat nevoilor tale

Cum poți aplica:

Dacă te consideri potrivit pentru această poziție și vrei să faci parte din echipa noastră, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău. Vom analiza cu atenție fiecare aplicație și vom contacta candidații selectați.

Te așteptăm să devii parte a echipei noastre!
Telefon:
079021310
Persoana de contact:
Mike
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide