Bucatar / pizzar

Rialto Restaurant
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 1800 Până la 2500 EUR
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Angajator direct, fara intermediar. Restaurant modern cu specific italian. Restaurantul se afla in nordul Germaniei, in apropierea orasului Lübeck.
Va putem asigura cazare, In bucatarie se vorbeste si limba romana. Echipa este formata din baieti si o fata.

Bucătar / tânăr bucătar (m/f/d)
Comis de cuisine/tânăr bucătar
Sarcinile tale:
Pregatirea si servirea preparatelor reci si calde pentru bufete si meniuri
Desfășurați munca la locul de prânz și afacerile à la carte în mod fiabil și îngrijit
Recepția și controlul mărfurilor, depozitarea profesională a mărfurilor ținând cont de reglementările HACCP
Ne asigurați standardele noastre de calitate și igienă înalte printr-o monitorizare atentă
Manevrați mâncarea care vi se oferă cu atenție și în mod conștient de costuri
profilul tau
Ești o gazdă pasionată?
Ați absolvit pregătirea profesională ca bucătar și ați dobândit deja experiență profesională relevantă
Te caracterizezi prin dexteritate manuală și cunoștințe detaliate de specialitate
Gândire și acțiune creativă, un ochi pentru detalii și un nivel ridicat de conștientizare a calității
Deschidere la minte, angajament și capacitatea de a lucra în echipă
Puteți lucra într-un mod structurat și responsabil

Koch / Jungkoch (m/w/d)
Commis de Cuisine/Jungkoch
Deine Aufgaben:
Zubereitung und das Anrichten von kalten und warmen Speisen für Buffets und Menüs
Mise en Place Arbeiten führst du für Lunch und das à la carte Geschäft zuverlässig und ordentlich durch
Warenannahme und –Kontrolle , fachgerechte Lagerung Der Ware unter Berücksichtigung der HACCP Vorschriften
Unsere hohen Qualitäts- und Hygienestandards stellst du durch eine aufmerksame Überwachung sicher
Mit den dir zur Verfügung gestellten Lebensmitteln gehst du sorgfältig und kostenbewusst um
Dein Profil
Bist du leidenschaftlicher Gastgeber ?
Du verfügst über eine abgeschlossene Berufsausbildung als Koch und hast bereits einschlägige Berufserfahrung gesammelt
Ein handwerkliches Geschick und detaillierte Fachkenntnisse zeichnen dich aus
Kreatives Denken und Handeln, Auge fürs Detail und ein hohes Qualitätsbewusstsein
Aufgeschlossenheit, Engagement und Teamfähigkeit
Du kannst strukturiert und eigenverantwortlich Arbeiten
Persoana de contact:
Mihaela Dworak
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide