Bucatar (f/m)

Marișa și Gemenii SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 12000 Până la 22000 MDL
Program de muncă: În ture
Locul de muncă: În locația angajatorului
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Angajăm și persoane cu dizabilități
Dispuși să angajăm refugiați
Cerințele față de candidat
- Experiență de lucru de cel puțin 2 ani ca bucătar
- Cunoașterea tehnicilor culinare și a standardelor de siguranță și igienă alimentară
- Abilitatea de a urma rețete și de a crea mâncăruri de înaltă calitate
- Flexibilitate în orele de lucru și disponibilitatea de a lucra în ture

Responsabilitățile candidatului
Candidatul selectat va fi responsabil pentru pregătirea mâncărurilor în conformitate cu rețetele standard ale companiei, respectând în același timp normele de igienă și siguranță. El sau ea va contribui la dezvoltarea creativă a meniurilor și va colabora îndeaproape cu toți membrii echipei de bucătărie.
Telefon:
079852247
Persoana de contact:
Sergiu
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide