Bubble developer

postprompt.ai
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: 700 USD
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: De la distanță
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Angajăm și persoane cu dizabilități
Dispuși să angajăm refugiați
https://postprompt.ai/ este o aplicatie de tip "social media management".

Cerințe față de angajat:
1. Cunoasterea limbii engleze (toata informatia este in limba engleza)
2. Se accepta si fara experienta de munca.

Condiții de muncă:
1. Program de lucru flexibil: Candidatul trebuie să lucreze 8 ore pe zi, dar orarul zilnic poate fi ajustat în funcție de preferințele personale, atâta timp cât se respectă numărul de ore de muncă.
2. Lucru de acasă: Poziția permite lucrul de la distanță, oferind flexibilitate și eliminând necesitatea deplasării la un birou.
3. Suport și resurse pentru învățare: Compania va oferi acces la materiale de învățare și resurse pentru a facilita dezvoltarea profesională pe platforma Bubble.io și în domenii relevante.
4. Comunicare și colaborare online: Utilizarea instrumentelor de comunicare și colaborare online pentru a menține legătura cu echipa și pentru a asigura o colaborare eficientă pe proiecte.

Responsabilități:
1. Dezvoltare și Implementare de Funcționalități Noi: Crearea și implementarea de noi caracteristici și funcționalități pe platforma postprompt.ai pentru a îmbunătăți experiența utilizatorilor și pentru a adăuga valoare produsului.
2. Testare și Debugging: Testarea funcționalităților existente și a celor noi pentru a asigura funcționarea corectă și lipsa erorilor în aplicație.
3. Optimizare a Performanței: Identificarea și implementarea optimizărilor pentru a îmbunătăți performanța generală a aplicației, inclusiv încărcarea paginilor, timpul de răspuns și eficiența generală.
4. Integrare API-uri: Integrarea cu API-uri terțe pentru a extinde funcționalitățile aplicației și pentru a permite comunicarea cu alte platforme și servicii.
5. Interfață Utilizator (UI) / Experiență Utilizator (UX): Contribuția la îmbunătățirea interfeței utilizatorului și a experienței utilizatorului pe platforma postprompt.ai pentru a asigura o experiență plăcută și intuitivă pentru utilizatori.
6. Mentenanță și Suport Tehnic: Furnizarea de suport tehnic și mentenanță continuă pentru a rezolva problemele semnalate de utilizatori și pentru a menține buna funcționare a aplicației.
7. Documentare: Documentarea funcționalităților noi sau actualizate pentru a asigura înțelegerea și utilizarea corespunzătoare a acestora de către alți membri ai echipei.
8. Colaborare și Comunicare: Colaborarea cu echipa de dezvoltare și alte departamente pentru a discuta cerințele și schimbările propuse și pentru a asigura alinierea cu obiectivele generale ale produsului.
9. Actualizarea continuă a cunoștințelor: Rămânând la curent cu ultimele tendințe și actualizări pe platforma Bubble.io și în domeniul dezvoltării web în general, pentru a îmbunătăți constant aplicația.
10. Comunicare și Raportare: Raportarea regulată a progresului, problemelor și realizărilor către conducerea și ceilalți membri ai echipei.

Trimiteti CV pe istavenschi@gmail.com indicand in subiect "Developer".
Persoana de contact:
Ilie Stavenschi
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide