Brutar

Bistro Compot
Oraș: Chișinău
Studii: Medii-speciale
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Bistro angajeaza bucătar cu experienta in domeniul horeca, în centrul orașului Chișinău. Căutăm o persoana serioasa, deoarece dorim sa avem o colaborare de succes si de lunga durata.
Program de lucru de luni până vineri, de la 08:00-16:00. Sâmbătă și duminică sunt zile libere.
Responsabilitati:

• Pregatirea meniului zilnic, respectand indicatiile scrise, lasate de superior ( Unit Managerul cantinei).
• Folosirea materiei prime, auxiliare care sa corespunda calitativ, conforma cu normele igienico-sanitare.
• Folosirea optima a fiecarui produs (materie prima,auxiliara) astfel incat sa respecte food-costul la o calitate a produsului finit corespunzatoare.
• Verificarea fiecarui produs finit din punct de vedere calitativ inainte de predarea lui inspre servire sau livrare.
• Servirea clientilor la linie in functie de cerintele din locatie.

Cerinte:

• Persoana organizata,
• Abilitati de comunicare, colaborare.
• Spirit de echipa.

Oferta:

• Pachet salarial atractiv sau negociabil în funcție de exeperiență.

Va rugam sa aplicati cu CV sau sa detaliati experienta profesionala!
Telefon:
069114093
Persoana de contact:
Galina Frumuzachi
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide