Автослесарь, автоэлектрик

ELITAUTO PRIM
Oraș: Chișinău
Studii: Școală profesională
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Приглашаем на работу в автосервис . Нужен Автослесарь и Автоэлектрик. - Знания технического устройства автомобиля, технологии ремонта и ТО автомобилей
-Добросовестность, знание своего дела.Нацеленное на качество.
- Пунктуальность, трудолюбие, исполнительность.
- Желание работать и зарабатывать.
Обязаности: ремонт автомобилей, определение и устранение неисправностей, ремонт ходовой части.

Подробности: +37379079214

Vă invităm să lucrați într-un service auto. Am nevoie de mecanic auto și electrician auto. - Cunoașterea dispozitivului tehnic al mașinii, a tehnologiei de reparare și întreținere a mașinilor
- Conștiinciozitate, cunoaștere a afacerii, vizând calitate.
- Punctualitate, diligență, diligență.
- Dorinta de a munci si de a castiga.
Responsabilitati: reparatii auto, depanare, reparatii tren de rulare.
Elitauto Prim - Ремонт Land Rover в Кишиневе

lrparts.md
Telefon:
079079214
Persoana de contact:
Victor Purici
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide