Asistent personal / персональный помощник

Skilleit
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Salut ! CEO-Directorului unei agenții de Social Media Marketing îi trebuie un asistent personal. Informațiile necesare:

Care ar trebui să fie rezultatul tău ca scop? Simplu - Dacă te recunoști în punctele de mai jos ești candidatul ideal.

Responsabilități:
1. Efectuați asistență tehnică pentru activitățile șefului (organizarea ședințelor, negocierilor etc.).
2. Comunicați cu întreprinderile pentru a rezolva problemele identificate de șef și care nu necesită participarea directă a șefului.
3. Colectează materiale și informații necesare șefului; pregătește materiale analitice, informaționale, de referință și alte materiale și le transmite șefului.
4. Întocmirea scrisorilor de afaceri, inclusiv în limba rusă și română.
5. Realizează ordine unice ale capului într-o anumită direcție.
6. Introducerea documentației primare.

Cerințe profesionale:
- Cunoașterea elementelor de bază ale eticii și subordonării, dorința de a învăța și dezvolta. CV-urile sunt revizuite cu fotografii.
- Experiență de lucru (opțional, dar de dorit);
- Abilități de comunicare, vorbire competentă, capacitatea de a-și exprima gândurile în formă orală și scrisă;
- Auto-organizare, o abordare responsabilă a implementării sarcinilor atribuite, o dorință de a învăța;
- Cunoașterea limbii ruse și română la un nivel bun (scriere și vorbire)
- Este necesară cunoașterea limbilor ruse și română (Scris și comunicare);
- Abilități de colectare a informațiilor primare pentru cercetare
- Experiența în IT, marketing sau asistență pentru clienți este apreciată;

Care este oferta mea în schimb?
- Viață de succes și independență financiară directă.
- Salariu nelimitat. (Procente comune din toate afacerile și veniturile ale proprietarului)
- Și altele..

Bonusuri personale:
- Oferirea siguranței a succesului, vieții independenței financiare și carierei.

Dacă crezi că ești candidatul ideal din punctele de mai sus expediază-ne CV-ul tău pe adresa electronică: skilleitmd@gmail.com

Sau, dacă ai dori să ne contactezi direct ai putea să ne contactezi la numărul de telefon: +373 79-050-213
Telefon:
079050213
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide