Asistent manager asigurari

BAR Ervax Grup SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Незак. высшее
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Grafic de munca redus
Companie Broker Asigurari angajeaza Asistent al Managerului.

Responsabilitati:

- Asigura evidenta si asistenta in derularea contractelor de asigurare in desfasurare si care urmeaza sa fie reincheiate
- Intocmeste, organizeaza si gestioneaza rapoartele de vanzari
- Perfectarea si emiterea politelor de asigurare
- Comunicarea si intilnirea cu clientii referitor la produsele de asigurare
- Studierea si cunoasterea produselor si a legislatiei in domeniul asigurarilor
- Diverse actiuni de curierat si administrative
- Atributii legate de birotica si oficiu
- Organizarea circuitului actelor in birou

Abilitati:

- Cunoasterea Windows, Microsoft Excel, Microsoft Word
- Studii superioare finisate sau in desfasurare (student in ultimul an)
- Permis conducere cat. "B" constituie un avantaj, dar nu e obligatoriu
- Cunoasterea limbilor romana si rusa
- Comunicabil, pozitiv, dornic de munca, loial, organizat, orientat spre rezolvarea diferitor situatii

Program de lucru:

Luni-Vineri
De la 10.00-16.00 (Flexibil)

Persoanele interesate pot expedia CV in limba romana la ervax.grup@gmail.com
Doar persoanele selectate vor fi contactate.
Telefon:
069012999
Persoana de contact:
Vitalie
Site:
www.ervax.com
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide