Asistent jurist

S.A. TUTUN-CTC
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
A s i s t e n t – j u r i s t

Responsabilități cheie:
• Sprijin juridic în activitatea întreprinderii;
• Analiza modificărilor legislației existente;
• Reprezentarea intereselor întreprinderii în relațiile cu autoritățile de reglementare
ale statului;
• Reprezentarea intereselor întreprinderii în instanțele judiciare;
• Elaborarea și examinarea legală a contractelor;
• Sistematizarea și păstrarea evidenței contractelor și acordurilor încheiate.

Cerinţe:
• Studii superioare juridice;
• Experiență de muncă ca jurist nu mai puțin de 1 an;
• Experiență juridică în susținerea activităților;
• Cunoașterea fluenta a limbilor române, ruse, engleza este binevenită.

Condiții de lucru:
• Loc de muncă echipat în birou;
• Orar - Luni-vineri de la 08.00 până la 17.00 (pauză de masă 1 oră);
• Pachet corporativ de comunicații mobile;
• pachet social complet;
• Personal amabil și manageri competenți.

Trimiteți CV-ul Dvs.pe adresa de e-mail: cancelarie@tutun-ctc.md, cu atașarea unei fotografii și indicând postul pentru care aplicați.
Telefon de contact: 069771188.
Adresa: MD-2023, mun. Chișinău, st. Ismail 116, S.A. „Tutun - CTC” (Combinatul de tutun).
Telefon:
069771188
Persoana de contact:
Serghei
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide