Asistent director

ELIRI SA
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania ELIRI SA este în căutare de asistent director. Responsabilități de bază:
- elaborarea și redactarea scrisorilor oficiale;
- structurarea și organizarea documentației interne a companiei;
- preluarea și redirecționarea apelurilor telefonice;
- elaborarea și coordonarea activităților de import/export.

Cerințe față de candidat:
- abilități de operare PC: Word, Excel, PowerPoint, etc. ;
- vorbirea fluentă a limbilor rusă și română, limba engleză la nivel cel puțin intermediar;
- experiență de lucru într-o poziție similară va constitui un avantaj;
- calități personale: grad înalt de auto organizare, loialitate și confidențialitate, inițiativă, abilități organizatorice, proactivitate, responsabilitate.

Compania oferă salariu competitiv și un grafic de muncă de la 9:00 la 18:00.

Candidații interesați pot expedia CV-ul la adresa de e-mail: hr@eliri.md.
Site:
www.eliri.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide