Arhitect junior

TArchitects Group
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 20000 Până la 30000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Echipa noastră se extinde și căutăm un arhitect talentat și pasionat să se alăture echipei noastre într-o poziție de arhitect junior. Dacă ești creativ, motivat și dornic să faci parte din proiecte excepționale, te invităm să aplici pentru această oportunitate de carieră.

Responsabilități:
- Proiectarea și dezvoltarea conceptelor arhitecturale pentru diverse tipuri de proiecte.
- Colaborarea strânsă cu clienții și echipa internă pentru a înțelege nevoile și cerințele proiectului.
- Monitorizarea și supravegherea proiectelor în diverse etape de dezvoltare.
- Participarea la întâlniri și prezentări pentru a comunica și a discuta ideile și soluțiile propuse.

Cerințe:
- Studii superioare în arhitectură.
- Experiență anterioară în proiectare arhitecturală, minim 2 ani.
- Cunoștințe solide de software de arhitectura asistat de calculator.
- Abilități excelente de comunicare și colaborare.
- Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu de lucru dinamic și în echipă.

Oferta noastră:
- Oportunitate de a lucra într-o echipă dinamică și creativă, cu proiecte variate și provocatoare.
- Mediu de lucru stimulativ și susținător, care încurajează creșterea profesională și dezvoltarea personală.
- Remunerație competitivă și beneficii atractive.
- Posibilitatea de a contribui la proiecte de impact și de a-ți dezvolta portofoliul profesional.

Dacă ești interesat să faci parte din echipa noastră și să aduci contribuția ta la proiecte de succes, te rugăm să trimiți CV-ul tău și un portofoliu de proiecte relevante la adresa de email tarchitectsgroup@gmail.com
Persoana de contact:
Victor
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide