Arhitect !!! Inginer proiectant !!! devizier

TENDEX CONSULTING SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Companie în domeniul prestarii servicii de inginerie si consultata tehnica, angajeaza pe termen lung:

Arhitect (full-time)

Cerințe față de candidat:
Studii în domeniul arhitecturii;
Abilități de lucru în programe de proiectare și vizualizare/editare;
Experiență în domeniu de minim 1 an

Inginer proiectant”Rezistenta” (full-time)
Devizier(full-time):

Abilitati bune de lucru cu computerul;
Cunoscator minin al unui program de devize - constituie avantaj cunoasterea WinDocDeviz;
Cunoscator al pachetului MS Office - Excel, Word etc.;
Cunoscator al unui program de planificare – constituie avantaj Ms Project
Cunoscator al programului de proiectare - constituie avantaj Autocad
Bun cunoscator al pietei materialelor de constructii;
Cunoasterea tehnologiilor de executie;
Experienta la intocmirea si optimizarea bugetelor de lucrari
Experienta in studierea documentiilor specifice achizitiilor (caiete de sarcini, fise de date, planuri, memorii tehnice) si intocmirea ofertelor complete, tinand cont de cerinte;
Studii superioare de inginerie in constructii civile sau inginerie instalatii in domeniul constructiilor.
Principalele sarcini si responsabilitati ale postului:
Intocmirea documentatiei in vederea participarii la licitatii (propuneri financiare, propuneri tehnice)
Intocmeste lista cu tipurile de lucrari
Intomeste lista de materiale, echipamente si dotari specifica tipului de lucrare
Solicita oferta de pret de la furnizori / producatori
Negociaza ofertele de pret;
Transmiterea comenzilor către furnizori si urmareste livrarea lor in santier
Intocmeste bugetul de cost al proiectului, in forma tabelara – excel sau intr-un program specific WinCmeta, WinDocDeviz
Se deplaseaza pe santier atunci cand este cazul pentru a vedea concret situatia din teren, in vederea intocmirii unor bugete de cost cat mai reale;
Intocmeste liste de cantitati, devize pe obiect si devize generale in conformitate cu legislatia in vigoare:
Intocmeste Note de comanda lucrari suplimentare - NCS si Note de renuntare - NR;
Participa la intocmirea cartii tehnice a constructiei;
Locaţia Chişinau, sect. Râşcani
Cerinte:
-Cunostinte obligatorii in domeniu
- O bună comunicare în Româna și Rusă
- Responsabilitate
- Gândire creativă, dorință și capacitate de a învăța lucruri noi și a lucra în echipă.
Calități umane: educat, harnic, onest, responsabil, punctual, stabil în decizii
Oferim:
- Angajare oficiala
- Instrumente de lucru
- Carti de specialitate;
- Condiţii bune de lucru într-o echipă prietenoasă
- Salariu decent (direct proportional cunostintelor si profesionalismului angajatului)
Pentru mai multe informaţii puteţi apela la nr. 0(69)486583, 0(69)690882
sau pot transmite un CV la adresa de email: chisnencoradion@gmail.com
Telefon:
069690882
Persoana de contact:
CHISNENCO RADION
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide