Agent vanzari

ITShoponline
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Suntem ITShopOnline si vrem să creștem împreună.
De cel puțin 3 ani comercializam echipamente de calcul Refurbished. Nu știi ce sunt produsele Refurbished?
Vezi aici:
Iar cum lucrurile mari se fac cu echipe mari, intenționăm să ne facem cu colegi noi.
Suntem interesați de persoane tinere cu ambiții și planuri mari, persoane care își pot stabili singuri scopuri și obiective și fac totul pentru realizarea lor.
Noii membri ai echipei vor fi antrenați în vânzări. Aici sunt câteva din responsabilități:
• Analiza pieței
• Identificarea potențialilor clienți
• Identificarea oportunităților de dezvoltare pe termen lung
• Menținerea bunelor relații cu portofoliul de clienți
• Respectarea termenilor limită pentru obiectivele propuse
Dacă ai experiență în vânzări e Ok, daca nu, hai să creștem și să învățăm împreună.
CV-le pot fi expediate la vânzări@itshoponline.org
Telefon:
068677118
Persoana de contact:
Ana
Site:
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide