Agent vânzări

Divat SLR - Distribuitor exclusiv Lavazza in Republica Moldova
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
RESPONSABILITATI:
• Identificarea potentialilor clienti in domeniul HoReCa si OCS;
• Monitorizarea cerintelor si nevoilor clientilor si actionarea in vederea satisfacerii acestora;
• Comercializarea aparatelor de cafea Lavazza;
• Contactarea clientilor pentru a vinde si promova produsele companiei in vederea realizarii target-ului de vanzari;
• Comunicarea permanenta cu clientii pentru cunoasterea si evaluarea cerintelor, dezvoltarea relatiilor cu acestia;
• Preluarea comenzilor de la clienti, negocierea comenzii cu clientul in vederea realizarii target-ului de vanzari, urmarirea si incasarea din piata a facturilor emise, identificarea de noi clienti si prezentarea produselor Lavazza in vederea incheierii contractelor noi privind furnizare serviciilor companiei.

CANDIDATUL IDEAL:
• Capacitate de comunicare;
• Orientare spre client si spre rezultate majore;
• Capacitate de organizare si planificare;
• Abilitati excelente de vanzator;
• Abilitati excelente dezvoltare relatiilor cu clientii;
• Permis de conducere cat. B (preferabil o masina privata);
• Cunoașterea fluenta a limbilor romana și rusa, engleza ar fi un avantaj.

COMPANIA ITI OFERA:
⦁ Experiena de munca in companie internationala Lavazza
⦁ Dezvoltarea profesionala de specialitate;
⦁ Posibilitate de avansare in cariera;
⦁ Telefonie mobila corporativa, compensatiile p/u utilizarea auto privat si combustibil;
⦁ Atmosfera libera si sanatoasa de comunicare;
⦁ Salariu incepand de la 15 000 MDL;
⦁ Pachet social complet si beneficii.

Asteptam CV-ul d-stra pe adresa electronica: office@divat.md

Doar candidatii eligibili vor fi contactati.
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide