Agent procedural

Biroul executorului judecătoresc Bezede Vladimir
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilităţi de baza :

Recepționarea și prelucrarea corespondenței de intrare și ieșire,inclusiv prin poșta electronică. Recepționarea și efectuarea apelurilor telefonice și după caz readresarea lor către persoana competentă.Primirea cetățenilor în orele de audiență.Întocmirea proiectelor actelor de procedură. *Ieșirea la fața locului în vederea înmînării actelor de procedură.

Cerinţe fata de candidati:
- Studii superioare juridice,cunoașterea procedurii de executare silită este binevenită;
- Cunoaștere la nivel de utilizator РС Microsoft Office Word, Excel, PowerPoint și a utilajului de oficiu; Outlook-este binevenit;
- Fluenta în limbile română și rusă, în formă scrisă și orală, Cunoașterea limbilor engleze și/sau franceză (pentru asistent) este binevenită;
- Abilitatea de a opera cu mai multe sarcini concomitent.;
- Abilități de plănuire a zilei lucrătoare a Executorului;
- Abilități de administrarea oficiului;
- Abilități de a duce o discuție cu diferite categorii de oameni;
- Bune abilitati de gestionare a timpului, orientare spre detalii;
- Adaptarea/utilizarea rapidă cu informația nou primită;
- Abilitatea de a lucra din proprie inițiativă;
- Capacitatea de a formula logic clar, structurat și accesibil ideiile, atît oral cît și în scris;
- Bune abilități de soluționarea conflictelor în situații dificile;
- Permis de conducere cat. B-obligatoriu pentru agent procedural;automobil propriu este binevenit. Posibilitatea deplasarii inafara mun.Chișinău.

Calități personale:
- Abilități de convingere;
- Abilități organizatorice;
- Abilităţi analitice;
- Abilitati eficiente de comunicare;
- Rezistență în condiții de stres;
- Modestie și corectitudine;
- Flexibilitate, atenție la detalii;
- Orientare spre rezultat;
- Spirit inovativ si cognitive
- Dorința de dezvoltare;
- Punctualitate.

Salariu pentru agent procedural de la 5000 lei + % in crestere din rezultat,telefonie corporativă,asigurare integrală.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV cu fotografie, indicând postul solicitat insotit de o scrisoare de intentie, la adresa: mun. Chişinău, str.I.Creangă 39, sau prin e-mail: bezede@executori.md;

Vor fi contactate doar persoanele selectate.
Telefon:
068401009, 022-859890
Persoana de contact:
Vladimir
Site:
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide