Agent pentru brandul IQOS

Gran
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: De la distanță
Centrul de contact “Gran”, având o experiență mai mare de 9 ani, implementează cu success o gamă largă de proiecte pentru clienții externi.
Suntem cointeresați să deservim fiecare client la standarde înalte.
Lucrătorii companiei noastre sunt niște angajați calificați, educați, bine-pregătiți și politicoși.
Acum suntem în căutarea unui agent ce va putea munci de la distanță pentru brandul IQOS, Moldova și care va fi gata să facă parte dintr-o echipa internațională prietenoasă.

Responsabilitățile tale:
- Să menții relații cordiale cu clienții, ajutându-i să-și rezolve rapid și profesional situațiile cu care ei se confruntă.
- Să oferi clienților suport tehnic și informații despre produsele și serviciile legate de IQOS (înlăturarea erorilor tehnice, servicii de livare, înlocuirea dispozitivului și altele).

Activități legate de apeluri de ieșire:
Efectuarea apelurilor de cu scopul de a oferi informații și asistență clienților.

Activități legate de apelurile de:
- Recepționarea apelurilor de intrare, oferind informații și suport tehnic în rezolvarea situațiilor legate de produsele brandului.

Ce așteptări avem de la tine:
• Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat.
• Să fii proactiv și să ajuți oamenii să depășească orice situație legată de brand.
• Să deții un PC și căști cu izolare fonică, precum și capacitatea de a asigura liniștea pe parcursul zile de muncă.
• Să fii sociabil/ă și să vrei să te dezvolți.
• Să ai abilitatea de a-ți exprima corect și coerent gândurile.
• Cunoașterea limbii engleze va constitui un avantaj.

Ce îți oferim:
• Vei fi parte a unei echipe cu renume internațional.
• Angajare oficială.
• Grafic flexibil de muncă 5/2, 9:00-18:00 sau 10:00-19:00 (zile de odihnă flexibile).
• Training plătit.
• Salariu motivațional (în dependență de localizarea geografică).
• Bonusuri atractive pentru experiența de muncă.
• Oportunități de creștere și avansare în carieră.
• Ai posibilitatea să vizitezi sediul companiei și să te integrezi cât mai mult posibil în procesele interne.
• Șansa de a face parte dintr-un colectiv prietenos.
Telefon:
+380931708303
Persoana de contact:
Анжела
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide