Agent imobiliar

Companie de constructii
Oraș: Chișinău
Studii: Medii-speciale
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerinte:
- Studii medii de specialitate/superioare - în domeniu construcției (un avantaj);
- Experiență de lucru în vânzări de minim 1 an;
- Cunoașterea la perfecție a limbilor română, rusa;
- Persoană energică, sociabilă, responsabilă
- Abilităţi de comunicare, negociere și convingere
- Cunoștințe avansate operare PC, MS Office, internet
- Permis de conducere, cat B
Descrierea postului:
- Monitorizarea pieței imobiliare;
- Gestionarea bazei de date a clienților companiei
- Identificarea potențialilor clienți și lucru cu aceștea;
- Organizarea și petrecerea întâlnirilor, negocierilor cu clienții;
- Implementarea procesului de tranzacționare imobiliară de la -până la
- Gestionarea tranzacțiilor imobiliare

Compania ofera:
- Angajare oficiala,
- Pachet social complet,
- Salariu motivant

Persoanele interesate pot expedia CV-ul (cu indicarea obligatorie a postului) la adresa: info@ipoteca.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide